Uus sile näonahk AOX Peeling (BIONIC+FERULC)+Retinoli seerum.

AOX PEELING antioksüdatiivne koorimine

58112_bodegon_tico_300x300Synergyage Clinical Peel AOX System laktobioon-ja feruulhappega on efektiivne vananemisvastane “peeling”, mis keskendub maksimaalsele antioksüdatiivsele ja uuendavale  efektiivsusele, põhjustamata mistahes ebamugavust. Peeling  on kõrge tolerantsusega ja sobiv kõigile nahatüüpidele, s.h. ka rasusele ja  tundlikule kogu aasta vältel, k.a. suvel.

“Peelingu” eesmärgiks on naha uuendamine, vabade radikaalide toime neutraliseerimine, nahatooni ühtlustamine, niisutamine, kollageeni ja elastiini sünteesi stimuleerimine ning naha vananemise pidurdamine. AOX Peeling (BIONIC+FERULC)  annab nahale sära juba peale esimest hooldust, nagu ka parema tekstuuri ja tooni. Mõne hooldusega saab nahk uuema, regenereeritud, siledama ja pehmema välimuse ning kortsud on vähem rõhutatud. Erakordne naha seisundi paranemine kortsude, lõtvumise, pigmendilaikude, elutu, tundliku ja kuiva naha puhul. Tulemusi võib optimeerida  koos teiste protseduuridega, nagu mesoteraapia, mikrodermoabrasioon.

Hoolduse lõpetuseks  kasutame puhta retinooli RETINOL 1,0 kontsentraati,  mis on formuleeritud puhta 1,0 % retinooli baasil.  Puhas retinool omab efektiivset kortsudevastast toimet, mis parandab rakulist uuenemist ja suurendab nahas kollageeni tootmist sileda, särava ja pehmema naha nimel. RETINOL 1,0 oma uuendava mõjuga pikendab ja parandab PEEL AOX SYSTEM (BIONIC+ FERULIC) vananemisvastast toimet.

Pixel Media